Przetłumaczyć na angielski  ->>>    Firma Bubule powstała w 1997 r. Od początku działalności zajmowała się produkcją wszelkiego rodzaju toreb i walizek, by dzisiaj stać się liderem w branży. Nowoczesny design, wyjątkowa funkcjonalność i przede wszystkim wytrzymałość, to cechy które charakteryzują jej wyroby. Szczególną uwagę przywiązuje się do tego by walizki i torby były lekkie, odporne na zarysowania, pęknięcia i rozerwania. Starannie  wykończone wnętrze, z dużą ilością poręcznych kieszeni i uchwytów podnosi komfort użytkowania. Markowe kółka i teleskopowe rączki ułatwiają przenoszenie, tak że nasza podróż jest przyjemna i pozbawiona trosk.Szeroka gama kolorów pozwala bezbłędnie trafiać w gusta odbiorców, a zróżnicowane rozmiary umożliwiają dobór w zależności od wielkości bagażu. Te cechy decydują o tym, że produkty marki Bubule są tak chętnie wybierane przez klientów na całym świecie. 

 • Zamek TSA
  Wszystkie walizki Bubule są wyposażone w zamek typu TSA. Umożliwia on otwarcie bagażu za pomocą specjalnego klucza dostępnego tylko służbom Transportation Security Administration odpowiedzialnym za bezpieczeństwo. Jest to szczególnie ważne podczas podróży do Stanów Zjednoczonych. Walizki z zamkiem TSA po przeszukaniu są zamykane i mogą być dalej bezpiecznie przewożone.
 • Koła
  Kółka w walizce to już standard, umożliwiają łatwe przemieszczanie się z naszym bagażem. Walizki Bubule posiadają cztery kółka, każde z możliwością obrotu o 360 st. Wykonane są z najwyższej jakości kauczuku, zamontowane na metalowych łożyskach. Dzięki temu mają znacznie dłuższą trwałość i doskonale amortyzują nierówności niwelując nieprzyjemne odgłosy toczenia.
 • Kolory
  Bubule oferuje szeroki zakres wzorów kolorystyczny, jak również walizki z nadrukowanym motywem. Barwione w masie zapewniają długo żywe kolory które nie zmieniają się podczas użytkowania.
 • Uchwyty
  Stelaże w walizkach Bubule to element który decyduje o ich ponad przeciętnej wytrzymałości, a zarazem stanowi niezwykle istotny element konstrukcyjny. Stopniowana rączka wykonana z lekkiego stopu zapewnia komfort podczas transportu. Po złożeniu chowa się w specjalnie na to przeznaczone zagłębienie. Uchwyty do przenoszenia wykonane są z wytrzymałego materiału i mają wyprofilowany ergonomiczny kształt.
 • Wnętrze
  Wnętrze walizek Bubule to komora główna wyłożona wysokiej jakości podszewką, z pasami zapobiegającymi przemieszczaniu się zawartości. Dodatkowo kieszeń z mniejszymi kieszonkami zamykane na suwak na przegrodzie oddzielającej połówki. Wszystkie te udogodnienia zabezpieczają bagaż przed przemieszczaniem się podczas podróży. Ułatwiają otwieranie i zamykanie.
 • Materiały
  Materiał z którego jest wykonana walizka odpowiada za odporność na zarysowania pęknięcia i otarcia. Walizki Bubule wykonane są z najwyższej jakości materiałów takich jak Policarbon, Polipropylen, ABS i NY. Bubule jest liderem w wprowadzaniu nowych rozwiązań technicznych i materiałów.
 • Rozmiary
  Marka BUBULE oferuje szereg modeli przeznaczonych dla dużej grupy klientów Wszystkie modele występują w trzech podstawowych rozmiarach S, M, L. W ofercie występują również walizki na laptopy.
 • Gwarancja
  Wszystkie walizki Bubule objęte są 5 letnia gwarancja producenta. Walizki ABS 2 lata.
 • PC Print
  Walizki z nadrukiem. Unikalna seria walizek z nadrukiem w modnych wzorach.